כתיבת תוכן

כתיבת תוכן – טעויות נפוצות שאתם לא רוצים במאמרים שלכם

אף אתר אינו יכול להתקדם בלי תוכן. לא רק שהתוכן מסייע להענקת ערך לגולשים ולהנעה לפעולה שלהם, אלא גם שהוא מסייע בקידום האתר בגוגל. התוכן הוא החלק המרכזי באתר שלכם וכדאי שייכתב בצורה מקצועית ואיכותית. לכן, יהיה עליכם להקפיד שמי שכותב עבורכם את התוכן (אתם או כותבי תוכן ששכרתם את שירותיהם) לא יחזרו על אותן טעויות נפוצות שכותבים מתחילים עושים ועשויים להזיק לאתר שלכם או למוניטין של העסק שלכם.

טעויות שאתם רוצים להימנע מהן בעת כתיבת תוכן לאתר שלכם:

  • מקוריות – על המאמר להיות מקורי וייחודי. גם אם כותבי התוכן שלכם אינם בקיאים בתחום של העסק שלכם וזה בסדר גמור – אפשר ללמוד מהאינטרנט על הנושא, אבל לכתוב את התוכן בצורה ייחודית ושלא יהיו בו חלקים מועתקים.
  • חיבור ופיסוק – לא כל כותב תוכן או בעל עסק הוא גם בעל תואר בלשון וזה בסדר גמור, אולם ישנם סימני פיסוק וניקוד שחייב להכיר מתי והיכן כדאי לשלב אותם. גם אם זה לא 100% מדויק, עדיין הלקוח ייהנה ממאמר מסודר ומאורגן יותר ומשטף קריאה נוחה וזורם יותר.
  • איכות התוכן – כאשר אתם כותבים את התוכן בעצמכם אתם לרוב תרצו לרשום את התוכן הטוב ביותר ללקוחות שלכם. כאשר אתם שוכרים שירותי כתיבת תוכן הרי שאיכות התוכן תהיה תלויה ברמה הכותב ובגובה התשלום שלכם. חשוב לשמור על סטנדרט איכות מסוים של תכנים העולים לאתר שלכם. אין זה אומר שהכותב יצטרך להכיר את התחום שלכם כמוכם, אולם יש הבדל בין מאמר טוב שמחלק ערך כלשהו לגולש לבין מאמרים סתמיים שהטקסט בהם רק חוזר על עצמו.
  • מילות מפתח – כדאי ואף מומלץ לשלב את מילת המפתח שאתם רוצים לקדם באותו עמוד מספר פעמים בתוך המאמר. שימו לב שאתם לא משלבים את מילת המפתח יותר מדי פעמים במאמר, מה שיהפוך את המאמר לספאמי. בדרך כלל הכמות המומלצת היא לא יותר מ2% חזרות ביחס לכמות המילים.

 

לסיכום; שירותי כתיבת תוכן הוא עניין מתבקש כאשר מדובר בתכנים לאתר שלכם או לצרכי קידום. אם אתם רוצים לחסוך זמן או התעסקות עם התכנים שאתם צריכים אנו בחברת IVTEXT נשמח לכתוב אותם עבורכם. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם.

אהבתם?

שיתוף בפייסבוק
שיתוף בטוויטר
שיתוף באימייל
שיתוף בוואטסאפ

השאירו תגובה

© כל הזכויות שמורות לטל כתיבת תוכן.

דילוג לתוכן